کیبورد گیمینگ مدل K-30

حداقل تعداد برای خرید این محصول : 5

855,000 تومان

کیبورد مخصوص بازی مدل K30

کیبورد یا صفحه کلید به دستگاهی اطلاق می شود که عملکردی شبیه به ماشین تحریر دارد و دارای دکمه هایی است که مانند سوئیچ های الکترونیکی یا اهرم های مکانیکی عمل کرده و امکان نوشتن متن دلخواه را در کامپیوتر برای کاربر فراهم می کند. کیبورد مخصوص بازی مدل K30 یک کیبورد گیمینگ بوده و با کیبورد معمولی متفاوت است. این کیبورد در ابعاد 350x150x20 میلی‌متر و وزن 200 گرم به بازار ارئه شده و از پورت USB به عنوان منبع تغذیه استفاده می کند. نوع اتصال این محصول با سیم و نوع رابط آن، پورت USB می باشد. 

زمان پاسخگویی سریع 

کیبورد مخصوص بازی K30 یک کیبورد معمولی نیست و مخصوص بازی طراحی شده است. این محصول از دکمه های مکانیکی بهره می برد، به همین دلیل زمان پاسخگویی آن در مقایسه با کیبورد های معمولی سریع تر می باشد. در واقع در طراحی این کیبورد از مکانیزم های مکانیکی استفاده شده است. زمان پاسخگویی به زمان بین فشردن صفحه کلید تا ارسال اطلاعات به کامپیوتر و دریافت نتیجه گفته می شود. بالا رفتن سرعت این زمان موجب افزایش کارایی صفحه کلید در کار هایی مانند بازی خواهد شد. اگر یک گیمر حرفه ای هستید به راحتی می توانید این ویژگی ها و سرعت بالا در زمان پاسخگویی را درک کنید. 

مشخصات تکمیلی کیبورد مخصوص بازی K30

کیبورد گیمینگ مدل K30 از نوع اتصال با سیم بهره می برد و به نور های پس زمینه مجهز شده است. این نور ها ظرافت و زیبایی خاصی به کیبورد بخشیده است و شما می توانید با استفاده از کلید میانبر FN، آن ها را تنظیم نمایید. کیفیت ساخت این محصول بسیار بالا بوده و دارای دوام بالایی در برابر سایش و افتادن کلید ها می باشد. شما به راحتی می توانید از این محصول برای مدت طولانی استفاده کنید بدون این که احساس خستگی داشته باشید. 

مــزایا
مــعایب