پکیج دوربین مداربسته AHD مکسل 4 کانال

4,500,000 تومان

پکیج آماده دوربین مداربسته 4 کانال AHD مکسل 

پکیج های دوربین مداربسته به منظور راحتی کاربران ارائه شده و دارای قیمت مقرون به صرفه ای هستند. این پک ها عمدتا همرا با اتصالات ارائه می گردند. پکیج 4 کانال مکسل نیز یکی از پک های مقرون به صرفه بوده و همراه با ۴عدد دوربین مداربسته ای اچ دی ۲ مگاپیکسل با برد نکست چیپ، یک عدد هارد ذخیره سازی 1 ترابایت وسترن دیجیتال سبز شرکتی، ۴ عدد آداپتور ۲ آمپر وارداتی، ۸ عدد فیش bnc درجه یک وارداتی، ۵۰ متر کابل0.7 ترکیبی بغل برق و ۴ عدد باکس ۱۰در ۱۰ برای آداپتور ارائه شده است.

پکیج دوربین مداربسته 

پکیج دوربین مداربسته برای کاربرانی که آشنایی چندانی با انواع دوربین مداربسته و تجهیزات آن ندارند، بهترین پیشنهاد است. در واقع پک های دوربین مداربسته توسط کارشناسان فنی آماده شده و می توان آن را در خانه، اداره، انبار ها و... نصب نمود. پک های دوربین مداربسته به دو صورت آنالوگ AHD و تحت شبکه IP و به شکل های 2، 4، 6، 8 و 16 کانال عرضه می شوند که کاربر می تواند متناسب با نیاز خود یکی از آن ها را انتخاب نماید و به راحتی مورد استفاده قرار دهد.

 پکیج  دوربین مداربسته  آنالوگ AHD

این پکیج ها از دید در شب مناسب بهره می برند و دارای کیفیت تصویری 2 و 4 مگاپیکسل 1080 می باشند. همراه این پکیج ها تجهیزاتی مانند کابل ترکیبی دوربین مداربسته، منبع تغذیه ی مرکزی، دستگاه ضبط کننده ی دی وی آر (DVR) و فیش های لازم جهت نصب سیستم مداربسته ارائه می شوند.

 پکیج دوربین مدار بسته تحت شبکه (IP)

این پکیج ها همراه با دوربین های مداربسته دیجیتال ارائه می شوند که دید در شب مناسب داشته و دارای کیفیت تصویری 2 و 4 مگاپیکسل هستند. همراه این پکیج کابل شبکه، منبع تغذیه، سوکت، سوییچ و دستگاه ضبط کننده ی ان وی آر (NVR) ارائه می گردد.

  • هارد دیسک 1 ترابایت وسترن دیجیتال سبز شرکتی
  • 4
  • 2 مگاپیکسل
  • ۴ عدد آداپتور ۲ آمپر وارداتی
  • 4
مــزایا
مــعایب