پکیج دوربین مداربسته AHD مکسل 4 کانال

موجود / تماس بگیرید

پکیج آماده دوربین مداربسته 4 کانال AHD مکسل 

پکیج های دوربین مداربسته به منظور راحتی کاربران ارائه شده و دارای قیمت مقرون به صرفه ای هستند. این پک ها عمدتا همرا با اتصالات ارائه می گردند. پکیج 4 کانال مکسل نیز یکی از پک های مقرون به صرفه بوده و همراه با ۴عدد دوربین مداربسته ای اچ دی ۲ مگاپیکسل با برد نکست چیپ، یک عدد هارد ذخیره سازی 1 ترابایت وسترن دیجیتال سبز شرکتی، ۴ عدد آداپتور ۲ آمپر وارداتی، ۸ عدد فیش bnc درجه یک وارداتی، ۵۰ متر کابل0.7 ترکیبی بغل برق و ۴ عدد باکس ۱۰در ۱۰ برای آداپتور ارائه شده است.

پکیج دوربین مداربسته 

پکیج دوربین مداربسته برای کاربرانی که آشنایی چندانی با انواع دوربین مداربسته و تجهیزات آن ندارند، بهترین پیشنهاد است. در واقع پک های دوربین مداربسته توسط کارشناسان فنی آماده شده و می توان آن را در خانه، اداره، انبار ها و... نصب نمود. پک های دوربین مداربسته به دو صورت آنالوگ AHD و تحت شبکه IP و به شکل های 2، 4، 6، 8 و 16 کانال عرضه می شوند که کاربر می تواند متناسب با نیاز خود یکی از آن ها را انتخاب نماید و به راحتی مورد استفاده قرار دهد.

 پکیج  دوربین مداربسته  انالوگ AHD

این پکیج ها از دید در شب مناسب بهره می برند و دارای کیفیت تصویری 2 و 4 مگاپیکسل 1080 می باشند. همراه این پکیج ها تجهیزاتی مانند کابل ترکیبی دوربین مداربسته، منبع تغذیه ی مرکزی، دستگاه ضبط کننده ی دی وی آر (DVR) و فیش های لازم جهت نصب سیستم مداربسته ارائه می شوند.

 پکیج دوربین مدار بسته تحت شبکه (IP)

این پکیج ها همراه با دوربین های مداربسته ی دیجیتال ارائه می شوند که دید در شب مناسب داشته و دارای کیفیت تصویری 2 و 4 مگاپیکسل هستند. همراه این پکیج کابل شبکه، منبع تغذیه، سوکت، سوییچ و دستگاه ضبط کننده ی ان وی آر (NVR) ارائه می گردد.

  • هارد دیسک 1 ترابایت وسترن دیجیتال سبز شرکتی
  • 4
  • 2 مگاپیکسل
  • ۴ عدد آداپتور ۲ آمپر وارداتی
  • 4
مــزایا
مــعایب