پکیج 16 کانال دوربین مداربسته

18,800,000 تومان

پکیج آماده 16 کانال دوربین مداربسته 

اگر در صدد راه اندازی سیستم مداربسته هستید و نمی خواهید زمان و هزینه ی زیادی صرف کنید، ما پکیج های آماده ی دوربین مداربسته را به شما پیشنهاد می کنیم. این پکیج ها دارای قیمت مناسبی بوده و همه ی تجهیزات ارائه شده در داخل آن ها با یکدیگر هماهنگ هستند. پکیج 16 کانال دوربین مداربسته نیز توسط کارشناسان فنی شرکت دوبرکا جمع آوری شده و همراه با 10 عدد دوربین مداربسته 2 مگاپیکسل با برد F37، یک عدد دستگاه ایکس وی آر 16 کانال 2 مگاپیکسل با قدرت ذخیره سازی بالا، یک عدد هارد ذخیره سازی با ظرفیت 2 ترابایت سبز، 16 عدد فیش BNC درجه یک، یک عدد آداپتور مرکزی 30 آمپر، 100 متر کابل ترکیبی و یک عدد رک دیواری 4 یونیت ارائه می گردد. 

انواع پکیج دوربین مداربسته

پکیج های آماده دوربین مداربسته در انواع مختلف و تکنولوژی های گوناگون ارائه می گردند. کاربر می تواند بر اساس نیاز و میزان بودجه ی خود بهترین و مناسب ترین پکیج را انتخاب نماید. انواع رایج پکیج دوربین مداربسته عبارتند از، پکیج دوربین مداربسته تحت شبکه، پکیج دوربین مداربسته HDCVI، پکیج دوربین مداربسته AHD و پکیج دوربین مداربسته آنالوگ.

اجزاء پکیج دوربین مداربسته 

پکیج های دوربین مداربسته با توجه به نوع پکیج خریداری شده با یکدیگر تفاوت دارند. اما پکیج های کامل و با کیفیت دوربین مداربسته عمدتا دارای دوربین های مداربسته، کانال های ورودی و خروجی و گاهی دارای راهنمای نصب دوربین مداربسته نیز می باشند. قیمت پکیج ها نیز با توجه به نوع آن ها، متفاوت است.

  • هارد دیسک 2 ترابایت وسترن دیجیتال سبز
  • 10
  • 2 مگاپیکسل
  • آداپتور مرکزی 30 آمپر
  • 16
  • ایکس وی آر 16 کانال 2 مگاپیکسل
مــزایا
مــعایب