پکیج 8 کانال دوربین مداربسته AHD

7,280,000 تومان

پکیج دوربین مداربسته AHD8 کانال

پکیج 8 کانال دوربین مداربسته AHD دارای یک عدد هارد ذخیره سازی به ظرفیت 2 ترابایت به مدت 25 روز، 8 عدد آداپتور، 2 عدد آمپر، 8 عدد دوربین مداربسته با وضوح تصویر 2 مگاپیکسل، کابل ترکیبی به طول 100 متر، 8 عدد باکس آداپتور، 16 عدد فیش BNC و لنز 3.6 میلی متر با وضوح 3 مگاپیکسل می باشد. این پکیج از تکنولوژی AHD، دید در شب به فاصله 35 متر، رزولوشن 1080*1920, Full HD و خروجی HDMI برخوردار است. قیمت پکیج 8 کانال دوربین مداربسته AHD در مقایسه با کیفیت آن بسیار مقرون به صرفه و ارزان بوده و طراحی آن نیز به گونه ای است که پاسخگوی بسیاری از نیاز های شما خواهد بود.

دستگاه DVR هشت کانال 2 مگاپیکسل

پکیج دوربین مداربسته 8 کانال AHD دارای دستگاه ضبط DVR می باشد، این دستگاه برای ضبط تصاویر مورد استفاده قرار می گیرد. به یاد داشته باشید که مدل دستگاه ضبط DVR باید از دوربین های AHD پشتیبانی نماید. نحوه ی کار دستگاه ضبط ویدئویی دیجیتال به این صورت است که تصاویر آنالوگ یا HD را از دوربین مدار بسته دریافت می کند سپس به داده های دیجیتالی قابل ثبت بر روی هارد تبدیل می کند. به طور معمول برای ذخیره سازی از هارد دیسک های معمولی در دستگاه DVR استفاده می شود، البته با توجه به حجم داده هایی که از دوربین مداربسته دریافت می شود از چند هارد دیسک پشتیبانی می کند. از مزایای این دستگاه می توان به انتقال تصویر زنده و قابلیت بازبینی اشاره نمود.

کیفیت Full HD) 1080p)

دوربین مداربسته AHD با برخورداری از لنز 3.6 میلی متر با وضوح 3 مگاپیکسل، پردازنده و سنسور تصویر دوربین، کیفیت تصویر Full HD 1080p را ارائه می دهد. به طور کلی دوربین مداربسته AHD با وضوح تصویر حداقل 2 مگاپیکسل دارای کیفیت تصویر 1080P است. این دوربین نسبت به دوربین های هم رده های خود در کیفیت HD زاویه دید بهتری دارد. دوربین مداربسته AHD یک استاندارد نظارت تصویر با کیفیت بالا آنالوگ است که از کابل کواکسیال برای انتقال فیلم HD از دوربین های امنیتی به DVR استفاده می کند. بین دوربین مداربسته AHD با کیفیت Full HD ،  1080pو HD از نظر قیمت تفاوت چندانی وجود ندارد. بنابراین ما خرید پکیج 8 کانال دوربین مداربسته AHD با رزولوشن 1080*1920, Full HD را به شما توصیه می کنیم، زیرا از نظر اقتصادی به صرفه تر می باشد.

  • یک عدد دستگاه DVR هشت کانال 2 مگاپیکسل
  • 2 ترابایت
  • 35 متر
  • 8
  • 3.6 میلی متر ۳ مگاپیکسل
  • 1080*1920, Full HD
  • 8
مــزایا
مــعایب