پکیج دوربین مداربسته 4 کانال

موجود / تماس بگیرید

پکیج آماده دوربین مداربسته 4 کانال 

پکیج‌های دوربین مداربسته به منظور راحتی کاربران و صرفه جویی در هزینه‌ها به بازار ارائه شده اند تا نیاز‌های کاربران را در سطوح مختلف رفع نمایند. پکیج‌ 4 کانال آماده شده توسط کارشناسان مجرب شرکت دوبرکا نیز یکی از این پک ها می باشد که همراه با یک عدد دستگاه دی وی آر 4 کانال 2 مگاپیکسل، یک عدد هارد ذخیره سازی 1 ترابایت، 4 عدد آداپتور 2 آمپر، 100 متر کابل ترکیبی، 4 عدد باکس آداپتور  و 8 عدد فیش BNC ارائه شده است.

پکیج دوربین مداربسته

اگر در صدد پیاده سازی سیستم مداربسته هستید، ما پکیج‌ دوربین مداربسته را به شما پیشنهاد می کنیم، چرا که این پک‌ها همراه با اتصالات لازم ارائه می گردند و نیازی به صرف هزینه‌های اضافی برای خرید تکی لوازم و تجهیزات ندارند. پک‌های دوربین مداربسته برای کسانی که آشنایی چندانی با دوربین‌های مداربسته ندارند، بهترین پیشنهاد می باشند. این پک‌ها صورت آنالوگ AHD و تحت شبکه IP و به شکل های 2، 4، 6، 8 و 16 کانال عرضه می شوند که کاربر می تواند بر اساس نیاز و بودجه خود یکی از آن‌ها را انتخاب کرده و در محل مورد نظر نصب نماید.

 پکیج دوربین مداربسته آنالوگ AHD

این دسته از پکیج‌ها دارای دید در شب مناسب بوده و کیفیت تصویری آن‌ها 2 و 4 مگاپیکسل 1080 می باشد. تجهیزات ارائه شده همراه این پکیج‌ها عبارتند از، کابل ترکیبی دوربین مداربسته، منبع تغذیه ی مرکزی، ضبط کننده ویدیویی (DVR) و فیش های لازم جهت نصب سیستم مداربسته.

 پکیج دوربین مدار بسته تحت شبکه (IP)

این پکیج‌ها دارای دوربین‌های مداربسته دیجیتال بوده و از دید در شب مناسبی بهره می برند. کیفیت تصویری پک‌های دوربین مداربسته تحت شبکه، 2 و 4 مگاپیکسل می باشد. کابل شبکه، منبع تغذیه، سوکت، سوییچ و دستگاه ضبط کننده ی ان وی آر (NVR) همراه این دسته از پکیج‌ها ارائه می شوند.

  • هارد ذخیره سازی 1 ترابایت
  • 4
  • 2 مگاپیکسل
  • 4 عدد آداپتور 2 آمپر
  • 4
  • DVR چهار کانال 2 مگاپیکسل
مــزایا
مــعایب