پکیج 4 کانال دوربین مداربسته

3,500,000 تومان

پکیج آماده دوربین مداربسته 4 کانال 

پک های دوربین مداربسته در انواع متفاوت و قیمت های مختلف ارائه می شوند که کاربران می توانند متناسب با نیاز و بودجه ی خود یکی از آن ها را جهت پیاده سازی سیستم مداربسته خریداری نمایند. این پکیج ها برای کسانی که با دوربین های مداربسته آشنایی چندانی ندارند، گزینه ی مناسبی می باشند. پک 4 کانال ارائه شده توسط کارشناسان فنی شرکت دوبرکا نیز یکی از پکیج های مقرون به صرفه بوده و همراه با یک عدد دستگاه  DVR‌ با وضوح 2 مگاپیسکل فول پلی بک، 4 عدد دوربین مداربسته با وضوح تصویری 2 مگاپیسکل، 8 عدد فیش bnc و آداپتور 10 آمپر صنعتی ارائه می گردد.

پکیج دوربین مداربسته مناسب 

لازمه ی انتخاب پکیج دوربین مداربسته مناسب این است که بدانید فضایی که می خواهید سیستم مداربسته را در آن راه اندازی نمایید، به چند عدد دوربین مداربسته نیاز دارد. قبل از انتخاب پکیج حتما با نصاب دوربین مشورت نمایید تا شمار را در انتخاب دوربین مداربسته ی مناسب با فضای مورد نظر راهنمایی کند. از عوامل مهم و تاثیر گذار دیگر در انتخاب پکیج مناسب، استفاده از دوربین ها در فضای بیرونی یا داخلی و میزان بودجه ای است که به خرید دوربین مداربسته اختصاص داده اید، می باشد. بنابراین در انتخاب و خرید پکیج مناسب باید همه ی عوامل و شرایط را در نظر بگیرید تا بتوانید بهترین انتخاب را داشته باشید.

انواع پکیج دوربین مداربسته 

خرید دوربین مداربسته به صورت پکیج و آماده بهترین و مقرون به صرفه ترین گزینه برای خرید دوربین مداربسته می باشد. پکیج های دوربین مداربسته در انواع مختلف و در تکنولوژی های گوناگون ارائه می شوند که برخی از آن ها عبارتند از، پکیج دوربین مداربسته AHD، پکیج دوربین مداربسته آنالوگ، پکیج دوربین مداربسته HDCVI و پکیج دوربین مداربسته تحت شبکه.
  • 4
  • 2 مگاپیکسل
  • آداپتور 10 آمپر صنعتی
  • 4
مــزایا
مــعایب