پک 4کانال کیس فلزی متوسط فول اچ دی 2مگ بابرد سونی

6,000,000 تومان

اخطار: آخرین موجودی فعلی!

پکیج آماده 4 کانال دوربین مداربسته

پکیج‌های دوربین مداربسته در انواع مختلف و با تکنولوژی‌های گوناگون به منظور راحتی کاربران ارائه می شوند. اگر می خواهید در زمان و هزینه‌ی خود صرفه جویی کنید، پک‌های آماده بهترین پیشنهاد برای شما هستند، چرا که همراه با اتصالات لازم به فروش می رسند. پکیج آماده 4 کانال دوربین مداربسته نیز توسط کارشناسان فنی شرکت دوبرکا جمع آوری شده و همراه با 4 عدد دوربین مداربسته کیس فلزی 2 مگاپیکسل (Full HD) با برد سونی، یک عدد دستگاه دی وی آر 4 کانال، یک عدد هارد ذخیره سازی 1 ترابایت، آداپتور مرکزی، فیش BNC و 50 متر کابل ترکیبی 0/7 ارائه می گردد. 

پکیج دوربین مداربسته

انتخاب دوربین مداربسته و دستگاه ضبط کننده DVR یا NVR برای کسانی که از تجربه و شناخت کافی در این زمینه برخوردار نیستند، کار دشواری است. شرکت دوبرکا به کمک این افراد آمده و پکیج‌های آماده متنوع 2، 4، 6، 8، 12 و 16 کانال را ارائه نموده است. شما می توانید از این پکیج‌ها در محیط‌های مختلفی مانند خانه، اداره، آپارتمان و... استفاده کنید. این پک‌ها همراه با دوربین‌های مداربسته بولت یا دام عرضه می شوند که قابلیت نصب در محیط‌های خارجی و داخلی را دارند. 

قیمت پکیج دوربین مداربسته

برای راه اندازی سیستم مداربسته نیازی به پرداخت هزینه‌های سنگین نیست، چرا که شما می توانید متناسب با نیاز و بودجه‌ی خود، پکیج مناسب را انتخاب نموده و مورد استفاده قرار دهید. از عوامل تاثیر گذار بر قیمت پکیج دوربین مداربسته می توان به برند سازنده دوربین مداربسته، تعداد دوربین‌ها، تکنولوژی استفاده شده در ساخت دوربین، تعداد کانال‌های ورودی و خروجی دستگاه ضبط کننده و هم‌چنین کیفیت دوربین‌های مداربسته اشاره کرد.

مزایای استفاده از پکیج‌های آماده 

خرید پک دوربین مداربسته برای پیاده سازی سیستم مداربسته موجب می شود تا خریدار از درصد تخفیف بیشتری نسبت به خرید تکی لوازم و تجهیزات بهره مند شود، علاوه بر این دیگر نیازی به صرف‌ زمان طولانی برای انتخاب و خرید تکی لوازم ندارد و می تواند با خرید یک پک، تمامی لوازم و اتصالات لازم برای سیستم مداربسته را در اختیار داشته باشد. پکیج‌های ارائه شده توسط کارشناسان شرکت دوبرکا دارای لوازم و تجهیزات هماهنگ بوده و شما می توانید با اطمینان خاطر و با قیمت مناسب، خرید خود را انجام دهید.

  • هارد دیسک یک ترابایت
  • 4
  • 2 مگاپیکسل
  • آداپتور مرکزی
  • 4
  • 50 متر
  • دوربین مداربسته کیس فلزی بولت
  • DVR چهار کانال
مــزایا
مــعایب