پکیج 4 کانال دوربین مداربسته وایرلس

5,500,000 تومان

پکیج دوربین مداربسته وایرلس چهار کانال 

پکیج بی سیم 4 کانال دارای 4 عدد دوربین مداربسته وایرلس با کیفیت تصویری 2 مگاپیکسل می باشد که می توانند تصاویری با کیفیت مطلوب و عالی در اختیار کاربران قرار دهند. یک عدد دستگاه ضبط کننده NVR نیز با کیفیت 2 مگاپیکسل همراه این پکیج ارائه شده است که کارایی بالایی را فراهم می کند. پکیج وایرلس دوربین مداربسته به همراه ماوس و آداپتور خدمت مشتریان عزیز قرار می گیرد و قیمت بسیار مناسبی دارد. 

مزیت خرید پکیج 4 کانال دوربین مداربسته وایرلس

اگر شما هم جزو کسانی هستید که می خواهید سیستم مداربسته خود را راه اندازی کنید، مطمئنا برای نصب و پیاده سازی، علاوه بر دوربین مداربسته به لوازم و تجهیزات دیگری نیاز دارید که باید تک تک آن ها را به صورت جداگانه خریداری نمایید. این کار علاوه بر این که زمان بسیاری را می طلبد، هزینه بالایی نیز دارد. اما شرکت دوبرکا با ارائه انواع پکیج دوربین مداربسته، راه اندازی سیستم حفاظتی و نظارتی را به یک کار آسان تبدیل کرده است. پکیج 4 کانال وایرلس یکی از این پک ها می باشد که همراه 4 عدد دوربین مداربسته 2 مگاپیکسل و یک عدد دستگاه ضبط کننده NVR دو مگاپیکسل به همراه ماوس و آداپتور ارائه شده است. دوربین های موجود در این پک از نوع وارملایت بوده و دارای میکروفون هستند. اگر به دنبال کیفیت بالا و قیمت مناسب هستید، ما این پکیج کارآمد را به شما پیشنهاد می کنیم. 

خرید پکیج 4 کانال وایرلس با دوربین مداربسته وارملایت 

دوربین های مداربسته ارائه شده در پکیج دوربین مداربسته 4 کانال بیسیم دارای قابلیت وارملایت هستند. کلمه وارملایت (Warm Light) به معنای نور گرم بوده و به ظیف هایی از نور اشاره می کند که چشم انسان می تواند آن ها را ببیند و توسط این نور اشیاء اطراف خود را مشاهده نماید. دوربین های مداربسته وارملایت هنگام کاهش نور محیط، توسط پروژکتورهای نور مرئی محیط را روشن کرده و موجب افزایش کیفیت تصاویر ضبط شده می شوند. بنابراین با استفاده از این دوربین ها نگران کیفیت تصاویر خود در شرایط کم نور نباشید، چرا که دوربین های مداربسته 2 مگاپیکسل وارملایت کیفیت تصاویر را تضمین می کنند و در شرایط کم نور تصاویر رنگی را ثبت می نمایند.

  • وارملایت
  • 4
  • 2 مگاپیکسل
  • دستگاه NVR دو مگاپیکسل به همراه ماوس و آداپتور
مــزایا
مــعایب