پکیج دوربین مداربسته 8 کانال 2 مگاپیکسل

6,370,000 تومان

پکیج کامل 8 کانال دوربین مداربسته 

پکیج 8 کانال دوربین مداربسته دارای 2 عدد دوربین مداربسته دام فلزی با وضوح تصویری 2 مگاپیکسل و 6 عدد دوربین بالت فلزی 2 مگاپیکسل می باشد که می توانند تصاویری با کیفیت عالی و مطلوب در اختیار شما قرار دهند. هم چنین دارای یک عدد دستگاه ضبط کننده DVR به همراه ماوس و آداپتور، هارد دیسک وسترن دیجیتال بنفش با ظرفیت 2 ترابایت، یک عدد آداپتور 30 آمپر، میکروفن گلفی و 8 عدد فیش BNC درجه یک می باشد.

پکیج دوربین مداربسته 

اگر قصد دارید سیستم مدرابسته خود را راه اندازی کنید اما دانش کافی در زمینه خرید دوربین مدرابسته و سایر تجهیزات مورد نیاز برای پیاده سازی سیستم مداربسته را ندارید، پیشنهاد ما استفاده از پکیج های آماده دورین مدرابسته می باشد. شما با این کار هم می توانید در زمان و هم در هزینه خود صرفه جویی کنید و اطمینان حاصل نمایید که تمامی اجزاء ارائه شده در این پکیج ها با یکدیگر هماهنگی کامل دارند. پکیج 8 کانال دوربین مداربسته یکی از پک های جمع آوری شده توسط کارشناسان مجرب شرکت دوبرکا می باشد که با قیمت مناسب و کیفیت فوق العاده به فروش می رسد. برای خرید و اطلاع از قیمت با ما در تماس باشید.

اجزاء پکیج دوربین مداربسته 

پکیج های آماده دوربین مداربسته انواع مختلفی دارند و با قیمت های متفاوتی ارائه می شوند. به طور کلی کلی پکیج های دوربین مداربسته شامل دوربین های مداربسته، دستگاه DVR یا NVR، منبع تغذیه یا آداپتور، هارد دیسک ذخیره سازی اطلاعات و کابل دوربین مداربسته می باشند. پکیج 8 کانال 2 مگاپیسکل نیز به همراه 8 عدد دوربین مدرابسته 2 مگاپیسکل، یک عدد دستگاه دی وی آر 8 کانال به همراه ماوس و آداپتور، 8 عدد فیش BNC، یک عدد آداپتور 30 آمپر و میکروفن گلفی ارائه می شود. تمامی این اجزاء کیفیت بسیار بالایی دارند و با یکدیگر هماهنگ می باشند.

  • 8 عدد فیش BNC، میکروفن گلفی و یک عدد آداپتور 30 آمپر
  • هارد وسترن دیجیتال بنفش 2 ترابایت
  • 8 عدد
  • 2 مگاپیکسل
  • 8
  • دستگاه DVR هشت کانال به همراه ماوس و آداپتور
مــزایا
مــعایب