پک وایرلس 8 کانال 1 مگاپیکسل

6,000,000 تومان

پک دستگاه NVR هشت کانال وایرلس

پک وایرلس 8 کانال 1 مگاپیکسل شامل یک عدد دستگاه DVR تحت شبکه است که در واقع به آن دستگاه NVR می گویند و مخفف Netwrok Video Recorder می باشد، این دستگاه قابلیت پشتیبانی از 8 عدد دوربین مداربسته را دارد و این امکان را فراهم می کند تا بدون نیاز به کابل کشی و هزینه های مربوط به نصب و راه اندازی از یک سیتم نظارتی قوی بهره‌مند شوید. کیفیت تصویر دستگاه NVR وایرلس 8 کانال برابر 1 مگاپیکسل است و دارای پورت های خروجی HDMI و VGA می باشد، بعلاوه امکان پشتیبانی از 164 گیگابایت حافظه رم را دارد. از دیگر ویژگی های این دستگاه می توان به امکان مشاهده تصاویر پکیج دوربین وایرلس بر روی کامپیوتر و موبایل در هر نقطه از جهان، حساسیت به حرکت و قابلیت تنظیم حالت ضبط اشاره کرد.

دستگاه NVR وایرلس

NVR مخفف Netwrok Video Recorder می باشد و در واقع حکم سرور در سیستم مداربسته شبکه را دارد، این دستگاه تصاویر دوربین مداربسته تحت شبکه (IP) را دریافت کرده و پس از دریافت، ضبط و نمایش می دهد و امکان ضبط تصاویر دوربین های متصل به NVR، ایجاد امکان مشاهده تصاویر به صورت یکپارچه، ایجاد امکان تنظیم تصاویر و خصوصیات ضبط تصاویر تغذیه دوربین ها (در صورت POE بودن NVR و دوربین ها) و ایجاد امکانات مرتبط با پردازش تصویر را فراهم می کند. برای استفاده از این پکیج نیازی به تخریب و خراب کاری دیوار نیست و بدون نیاز به هزینه های کابل کشی و نصب با دانش فنی اندک، به راحتی می توان تصویر را به دستگاه مرکزی به صورت وایرلس انتقال داد.

پک 8 کانال 1 مگاپیکسل

با استفاده از پک وایرلس 8 کانال 1 مگاپیکسل می توانید بدون نیاز به کابل کشی و هزینه های نصب و راه اندازی از یک سیستم دوربین مداربسته پیشرفته بهره مند شوید. در این پک هر یک از دوربین ها به وسیله wifi به دستگاه NVR متصل می شوند و دارای تقویت کننده سیگنال می باشند. کیفیت تصویر دستگاه NVR وایرلس 8 کانال 1 مگاپیکسل 720P است، بعلاوه حالت های ضبط دستگاه بصورت دستی و بر اساس حساسیت به حرکت قابل تنظیم بوده و امکان ارسال هشدار حرکت به ایمیل کاربر برای دستگاه تعریف شده است. با اپلیکیشن XMEYE می توانید انتقال تصویر روی گوشی همراه خود داشته باشید و در هر نقطه از جهان تصاویر پکیج دوربین وایرلس را روی کامپیوتر یا موبایل خود مشاهده کنید.

  • پشتیبانی از رم 164 گیگابایت
  • 8pcs of metal wifi cameras
  • 8
  • 1pcs of NVR 8CH 1.0MP 720P WIFI Kits
  • XMEYE
مــزایا
  • قیمت مناسب
  • نصب آسان
مــعایب