پک وایرلس 8 کانال 2 مگاپیکسل

8,400,000 تومان

پک وایرلس 8 کانال 2 مگاپیکسل

در پک وایرلس 8 کانال 2 مگاپیکسل، کیفیت تصویر دستگاه NVR وایرلس 8 کانال 1080P می باشد. از ویژگی های پک وایرلس 8 کانال می توان به حالت های ضبط قابل تعریف به صورت دستی، حساسیت به حرکت، امکان مشاهده تصاویر پکیج دوربین وایرلس فضای خارجی بر روی کامپیوتر و موبایل در هر نقطه از جهان، امکان ارسال هشدار حرکت به ایمیل تعریف شده برای دستگاه، پشتیبانی از رم 164 گیگابایت، بدنه فلزی، دید در شب، لنز 3.6mm، نمایش 2 مگاپیکسل، نوع دوربین مداربسته IP ،Wireless و ظرفیت هارد حداکثر تا 4 ترابایت اشاره نمود.

دستگاه NVR بی سیم 

پک وایرلس 8 کانال 2 مگاپیکسل دارای یک عدد دستگاه NVR بی سیم 8 کانال می باشد. در حقیقت دستگاه NVR همانند سرور برای دوربین مداربسته عمل می کند. تصاویر دوربین مداربسته IP و Wireless توسط این دستگاه دریافت شده و نمایش داده می شود. دستگاه NVR یک ضبط کننده تحت شبکه می باشد. بنابراین با استفاده از شبکه اینترنت تصاویر را از دوربین مداربسته IP و  Wireless دریافت می کند. از وظایف این دستگاه می توان به ایجاد امکانات مرتبط با پردازش تصویر، ایجاد امکان تنظیم تصاویر و خصوصیات ضبط تصاویر، امکان مشاهده تصاویر به صورت یکپارچه و ضبط تصاویر اشاره نمود. دستگاه NVR ارائه شده در این پکیج دارای 8 کانال می باشد و قابلیت پشتیبانی از 8 دوربین مداربسته را دارد.

نصب آسان و بدون سیم کشی

دوربین مداربسته رضه شده در پک وایرلس 8 کانال 2 مگاپیکسل بدون نیاز به سیم کشی و به راحتی نصب می گردد. بنابراین اگر قصد نصب آسان و بدون سیم کشی دوربین را دارید دوربین مداربسته Wifi یا بی سیم گزینه مناسبی برای شما خواهد بود. هم چنین این دوربین امکان انتقال حجم بسیار زیادی از اطلاعات با سرعت بالا را برای شما فراهم می کند. در این پک هر یک از دوربین ها به وسیله ی wifi به دستگاه NVR متصل می شوند و دارای تقویت کننده سیگنال می باشند. اگر قصد داشته باشید به صورت حرفه ای از دوربین مداربسته بی سیم استفاده کنید توصیه می کنیم از آنتن حرفه ای دیجیتال استفاده نمایید. با خرید پک وایرلس 8 کانال 2 مگاپیکسل می توانید بدون نیاز به کابل کشی و هزینه های نصب و راه اندازی از یک سیستم دوربین مداربسته پیشرفته بهره مند شوید.

  • IP, Wireless
  • حداکثر تا 4 ترابایت
  • 8
  • 3.6 MM
  • 2 مگاپیکسل
  • 8
  • فلزی
مــزایا
مــعایب