پک وایرلس 4 کانال 2 مگاپیکسل

5,880,000 تومان

پکیج وایرلس 4 کانال 2 مگاپیکسل 

نصب و راه اندازی پکیج وایرلس دوربین مداربسته بسیار آسان است و نیازی به دانش و تخصص در این زمینه ندارد، کافیست دوربین مداربسته را به برق وصل کرده و از کارایی آن بهره مند شوید. این پکیج به علت نصب آسان و سریع، مناسب محیط‌هایی است که نیازی به سیم کشی ندارند. امروزه استفاده از دوربین مداربسته به منظور حفاظت از حریم شخصی، بسیار رایج بوده و اشخاص بسیاری درصدد راه اندازی سیستم مداربسته هستند، اما گاهی از سختی کار می ترسند و نمی خواهند سیم کشی‌های زیاد، زیبایی را از محل کار یا خانه بگیرد، به همین دلیل است که ما پکیج وایرلس دوربین مداربسته را به این اشخاص پیشنهاد می کنیم که هم نصب بسیار آسانی دارد و هم از سیم کشی‌های متعدد بی نیاز می باشد. از مزایای دیگر پکیج وایرلس 4 کانال 2 مگاپیکسل می توان به پشتیبانی آن از حافظه‌ی رم تا 164 گیگابایت، اشاره کرد.

نصب آسان پکیج وایرلس 4 کانال 1 مگاپیکسل

پکیج وایرلس یکی از انواع پکیج دوربین مداربسته می باشد که در آن از دوربین‌های مداربسته و دستگاه ضبط کننده وایرلس (بیسیم) استفاده شده است. یکی از مزیت‌های پکیج وایرلس، نصب آسان و کاهش هزینه‌های سیم کشی برای نصب است. پکیج 4 کانال ارائه شده در شرکت دوبرکا نیز به منظور راحتی کاربران جمع آوری شده و نصب آن، به تخصص و دانش خاصی نیاز ندارد. این پک همراه با یک عدد دستگاه ضبط کننده تحت شبکه وایرلس 2 مگاپیکسل، 4 عدد بولت فلزی تحت شبکه وایرلس، 4 عدد آداپتور 2 آمپر و دفترچه راهنما ارائه می گردد و برای افرادی که به دنبال نصب سیستم مداربسته هستند اما دانش کافی در این زمینه ندارند، ایده آل می باشد. این پکیج 4 کانال قابلیت پشتیبانی از حافظه‌ی رم تا 164 گیگابایت را دارد و برای نصب در محیط های داخلی و خارجی مانند باغ، پارکینگ، فروشگاه، دفتر و … مناسب است. نرم افزار انتقال تصویر این پکیج، نرم افزار XMEYE می باشد.

نرم افزار  انتقال تصویر XMEye

نرم افزار رایگان XMEye نرم افزاری است که وظیفه‌ی انتقال تصاویر دوربین‌های مداربسته تحت شبکه یا HP و دستگاه‌های ضبط کننده NVR یا DVR را روی تلفن همراه برعهده دارد. پکیج وایرلس (بیسیم) دوربین مداربسته 4 کانال 2 مگاپیکسل نیز از این نرم افزار به منظور انتقال تصاویر دوربین مداربسته و دستگاه ضبط کننده NVR به تلفن همراه استفاده می کند. برقراری ارتباط بین نرم افزار XMEye نصب شده روی دوربین‌های مداربسته و تلفن همراه کاربر، به وسیله‌ی تکنولوژی P2P می باشد. با نصب این نرم افزار روی تلفن همراه هوشمند خود، قادر به نظارت و کنترل محیط مورد نظر از راه دور و در هر ساعت از شبانه روز خواهید بود. از قابلیت‌های نرم افزار رایگان xmeye می توان به ضبط تصاویر، مخابره صدابه شکل دوطرفه، ارسال هشدار، pan & tilt (این قابلیت بایستی توسط دوربین مداربسته پشتیبانی شود) و زوم دیجیتال اشاره کرد. 

https://dobrka.com/10332-%D8%B6%D8%A8%D8%B7-%DA%A9%D9%86%D9%86%D8%AF%D9%87-%D9%88%DB%8C%D8%AF%DB%8C%D9%88%DB%8C%DB%8C-dvrxvr

  • پکیج وایرلس (بیسیم) دوربین مداربسته
  • 164 گیگایابت
  • 4
  • 4 عدد آداپتور 2 آمپر
  • 4
  • نرم افزار رایگان XMEye و تکنولوژی P2P
  • فلزی
  • دستگاه NVR وایرلس 1 مگاپیکسل
  • دفترچه راهنما
مــزایا
مــعایب