خرید پک 4 کانال دوربین مداربسته

موجود / تماس بگیرید

پک 4 کانال دوربین مداربسته دام

پک 4 کانال دوربین مداربسته دارای یک عدد دستگاه ضبط تصاویر DVR چهار کانال با کیفیت تصویر 5 مگاپیکسل، فول پلی بک و 4 صدا، 4 عدد دوربین مداربسته دام با وضوح تصویری 4 مگاپیکسل، 8 عدد فیش BNC درجه یک، 4 عدد آداپتور درجه یک 2 آمپر، یک عدد هارد ذخیره سازی وسترن دیجیتال سبز با ظرفیت 1 ترابایت و کابل 100 متری در صورت نیاز می باشد. پک 4 کانال دوربین مداربسته از توانایی دید در شب برخوردار بوده و بیشتر برای محیط های اداری و مغازه ها مورد استفاده قرار میگیرد تا در کنار قابلیت های بالای فنی و دید بسیار شفاف دوربین مداربسته از قیمت بسیار مناسب اقتصادی نیز بهره مند شوید

دید در شب بسیار قوی

دید در شب یک امکان بسیار خاصی به شمار می رود که در اکثر دوربین های مداربسته این امکان وجود دارد ولی باید در نظر داشته باشید که دوربینی را انتخاب کنید که دید در شب واقعی با کیفیت عالی داشته باشد و تصاویر را کامل و واضح نمایش دهد. پک 4 کانال دوربین مداربسته دارای 4 عدد دوربین AHD دید در شب است. دوربین های مداربسته موجود در این پک می توانند تصاویری با وضوح بسیار خوب ذخیره نمایند. از لحاظ دید در شب و کیفیت تصویر می توان نمره مطلوبی به این پک دوربین مداربسته ارائه داد. هارد ذخیره سازی ارائه شده همراه این پکیج دوربین مداربسته، هارد وسترن دیجیتال سبز با ظرفیت 1 ترابایت می باشد. در صورت نیاز می توانید همراه این پک 4 کانال، کابل 100 متری نیز سفارش دهید. همه ی محصولات ارائه شده به همراه این پکیج دارای کیفیت ساخت عالی و هم‌چنین قیمت مناسب می باشند.

انتقال تصویر با سرعت بالا

پک دوربین مداربسته 4 کانال دارای یک عدد ضبط کننده ویدیویی 4 کانال با کیفیت تصویر 5 مگاپیکسل و 4 عدد دوربین مداربسته دام با کیفیت 4 مگاپیکسل است. دستگاه مرکزی ضبط تصویر DVR که قابلیت اتصال به شبکه اینترنت را دارد تا در صورت نیاز با اتصال آن به شبکه اینترنت تصاویر را درهر نقطه از جهان بدون نیاز به لوازم و تجهیزات اضافی و از طریق اینترنت مشاهده نمایید. علاوه بر این، با اتصال میکروفون امکان ضبط و شنود صدای محیط برای کاربر فراهم خواهد شد. از مهم ترین مزایای این دستگاه می ‌توان به کاربری آسان و نرم‌ افزار انتقال تصویر آن اشاره نمود، پس با اطمینان خرید کنید. برای خرید پک 4 کانال دوربین مداربسته و دریافت اطلاعات بیشتر با کارشناسان فنی و فروش شرکت دوبرکا در تماس باشید. این پکیج کامل دوربین به دلیل قیمت مناسب و کیفیت بالا، پیشنهاد شرکت دوبرکا به کاربران حرفه ای می باشد.

  • فول پلی بک و ۴ صدا، ۸ عدد فیش BNC درجه یک، ۴ عدد آداپتور درجه یک ۲ آمپر
  • هارد ذخیره سازی 1TB وسترن دیجیتال سبز
  • ۴ عدد دوربین مداربسته دام با وضوح تصویری ۴ مگاپیکسل
  • کابل در صورت نیاز ۱۰۰ متری
  • DVR چهار کانال با کیفیت ۵ مگاپیکسل
مــزایا
مــعایب