فروش پک 4 کانال دوربین مداربسته مکسل

موجود / تماس بگیرید

پک 4 کانال دوربین مداربسته

پک 4 کانال دوربین مداربسته مکسل شامل یک دستگاه دی وی آر (DVR) چهار کانال مکسل با کیفیت 2 مگاپیکسل فول پلی بک و 4 صدا، 4 عدد دوربین مداربسته 2 مگاپیکسل داهوایی کیس بزرگ، یک عدد هارد ذخیره ساز 1 ترابایت سبز وسترن دیجیتال که به منظور نگهداری و ضبط تصاویر از آن استفاده می شود، 4 عدد آداپتور درجه یک 2 آمپر، 8 عدد فیش BNC درجه یک است و در صورت نیاز می توانید همراه این پک 8 کانال کابل 100 متری نیز سفارش دهید. دوربین های موجود در این پک قابلیت انتقال تصویر به روی تلفن همراه را از طریق بستر شبکه که توسط دستگاه DVR صورت میگیرد را ممکن ساخته و می توانید از هر جای دنیا محل مورد نظرتان را مشاهده کنید.

پک 4 کانال فول پلی بک 2 مگاپیکسل

پکیج دوربین مداربسته 4 کانال مکسل از طریق رابط BNC و نر و مادگی آداپتور به دستگاه DVR متصل می‌شود. رزولوشن تصویری که این محصول می‌تواند ارائه کند 2 مگاپیکسل است که در نتیجه دوربین های مداربسته موجود در این پکیج می توانند تصاویری با وضوح نسبتا خوب ثبت و ضبط نمایند. پک 4 کانال دوربین مداربسته مکسل دارای یک عدد دستگاه دی وی آر 4 کانال 2 مگاپیکسل فول پلی بک (Play Back) با 4 صدا و 4 عدد دوربین مداربسته داهوایی کیس بزرگ با کیفیت 2 مگاپیکسل است، دوربین های مداربسته موجود در این پک می توانند تصاویری با وضوح خوب ذخیره نمایند.

هارد 1 ترابایت گرین وسترن دیجیتال

هارددیسک ذخیره سازی ارائه شده همراه این پکیج، هارد وسترن دیجیتال سبز با ظرفیت 1 ترابایت می باشد که برنامه‌ی ضبط بر اساس حساسیت حرکت و یا بازه زمانی قابل تنطیم است. اگر دنبال یک سیستم نظارتی حرفه ای هستید اما نمی خواهید هزینه ی زیادی پرداخت نمایید ما این پکیج قیمت مناسب و با کیفیت را به شما پیشنهاد می دهیم، همچنین علاوه بر اینکه این پکیج از 8 عدد فیش BNC درجه یک و 4 عدد آداپتور درجه یک 2 آمپر بهره می برد، در صورت نیاز می توانید همراه این پک 4 کانال کابل 100 متری نیز سفارش دهید.

  • 4 عدد دوربین مداربسته داهوایی کیس بزرگ
  • 2 مگاپیکسل
  • 4
  • DVR چهار کانال 2 مگاپیکسل مکسل- فول پلی بک و ۴ صدا
  • 8 عدد فیش BNC درجه یک، 4 عدد آداپتور درجه یک 2 آمپر، هارد ذخیره سازی 1 ترابایت وسترن سبز، کابل در صورت نیاز 100 متری
مــزایا
  • قیمت مناسب
  • کیفیت عالی
مــعایب