خرید پک 16 کانال دوربین مداربسته مکسل

موجود / تماس بگیرید

پکیج 16 کانال 2 مگاپیکسل

یکی از عوامل فروش ویژه پک 16 کانال دوربین مداربسته مکسل تعداد 16 عدد دوربین مداربسته 2 مگاپیکسل داهوایی کیس بزرگ است که با تعداد دوربین های زیادی که دارد این امکان را فراهم می کند تا برای محیط های بزرگ مانند هایپر مارکت ها، فروشگاه ها، پارکینگ، باغ و ... مناسب باشد. اقلام همراه این پک یک دستگاه ضبط کننده تصاویر 16 کاناله با کیفیت 2 مگاپیکسل با قابلیت فول پلی بک و 4 صدا، 16 عدد دوربین مداربسته داهوایی کیس بزرگ با وضوح تصویری 2 مگاپیکسل، هارد ذخیره ساز دو ترابایت وسترن سبز، 16 عدد آداپتور درجه یک 2 آمپر، 100متر کابل ترکیبی و 32 عدد فیش BNC درجه یک است. دوربین های موجود در این پک قابلیت انتقال تصویر به روی تلفن همراه را از طریق بستر شبکه که توسط دستگاه DVR صورت میگیرد را ممکن ساخته و می توانید از هر جای دنیا محل مورد نظرتان را مشاهده کنید.

16 عدد دوربین 2 مگ داهوا

پکیج دوربین مداربسته 16 کانال مکسل از طریق رابط BNC و نر و مادگی آداپتور به دستگاه DVR متصل می‌شود. رزولوشن تصویری که این محصول می‌تواند ارائه کند 2 مگاپیکسل است که در نتیجه دوربین های مداربسته موجود در این پکیج می توانند تصاویری با وضوح نسبتا خوب ثبت و ضبط نمایند. این محصول در گروه دوربین‌های دام (سقفی) قرار می‌گیرد که به راحتی می‌توان آن‌ را روی دیوار یا سقف متصل کرد و از ظاهری مناسب برای فروشگاه ها، مراکز و آموزشگاه ها برخوردار است. همه محصولاتی که همراه این پک ارائه شده اند دارای کیفیت عالی می باشند و این پکیج کاملا آماده و مقرون به صرفه بوده و می تواند پاسخگوی نیاز های کاربران در حد گسترده باشد. پک 16 کانال دوربین مداربسته شامل یک عدد دستگاه ضبط کننده تصاویر 16 کاناله با کیفیت 2 مگاپیکسل، فول پلی بک (PlayBack) و 4 صدا، 16 عدد دوربین مداربسته داهوایی کیس بزرگ با وضوح تصویری 2 مگاپیکسل، هارد ذخیره ساز 2 ترابایت وسترن دیجیتال سبز، 16 عدد آداپتور درجه یک 2 آمپر، 32 عدد فیش BNC درجه یک و کابل ۱۰۰ متری در صورت نیاز می باشد و شما با این پکیج 16 کاناله به خوبی می توانید محیط موردنظر را با دوربین های مداربسته تحت پوشش قرار دهید.

هارد ذخیره ساز 2 ترابایت

تمام محصولاتی که همراه پک 4 کانال 2 مگاپیکسل ارائه شده اند دارای کیفیت عالی می باشند و این پکیج کاملا آماده و مقرون به صرفه بوده و می تواند پاسخگوی نیاز های کاربران در حد گسترده باشد. در پکیج 16 کانال دوربین مداربسته یک عدد هارددیسک ذخیره ساز 2 ترابایتی وجود دارد که فضای قابل توجهی را به منظور ذخیره و نگهداری تصاویر در اختیار شما قرار می دهد و برنامه‌ی ضبط بر اساس حساسیت حرکت و یا بازه زمانی قابل تنطیم است. اگر دنبال یک سیستم نظارتی حرفه ای و تعداد زیادی دوربین مداربسته هستید اما نمی خواهید هزینه ی زیادی پرداخت نمایید، ما این پکیج را به شما پیشنهاد می کنیم.

  • 16
  • 2 مگاپیکسل
  • 16
  • 32 عدد فیش BNC درجه یک، 16 عدد آداپتور درجه یک 2 آمپر، هارد ذخیره سازی 2 ترابایت وسترن سبز، کابل در صورت نیاز 100 متری
  • DVR
مــزایا
مــعایب