خرید پک دوربین مداربسته چهار کانال

موجود / تماس بگیرید

پکیج آماده 4 کانال دوربین مداربسته مکسل

اگر در صدد راه اندازی سیستم مداربسته هستید و نمی خواهید زمان و هزینه ی زیادی صرف کنید، ما پکیج های آماده ی دوربین مداربسته را به شما پیشنهاد می کنیم. پکیج های دوربین مداربسته علاوه بر این که دارای قیمت مناسبی هستند، همراه با اتصالات لازم ارائه می گردند و نیازی به صرف زمان اضافی برای تهیه تجهیزات لازم ندارند. پکیج 4 کانال دوربین مداربسته آماده شده توسط شرکت دوبرکا نیز همراه با یک عدد دستگاه DVR چهار کانال 2 مگاپیکسل (فول پلی بک و 4 صدا )، 4 عدد دوربین مداربسته 4 مگاپیکسل داهوایی کیس بزرگ، 8 عدد فیش BNC درجه یک، 4 عدد آداپتور درجه یک 2 آمپر، یک عدد هارد ذخیره سازی 1 ترابایت وسترن دیجیتال سبز و 100 متر کابل دوربین مداربسته (در صورت نیاز) ارائه می شود.

تجهیزات پکیج دوربین مداربسته 

پک های آماده ی دوربین مداربسته که به منظور راحتی کاربران آماده شده اند و قیمت مقرون به صرفه ای دارند، عمدتا شامل دوربین مداربسته، دستگاه ضبط DVR، هارد دیسک، کابل تصویر، منبع تغذیه یا آداپتور هستند. شما می توانید با در نظر گرفتن نیاز و میزان بودجه ی خود یکی از پکیج های دوربین مداربسته را خریداری نمایید، چرا که این پک ها در انواع مختلف و ویژگی های متفاوت ارائه می گردند و معمولا دارای 2، 4، 8، 16 و یا 32 دوربین مداربسته می باشند.

انواع پکیج دوربین مداربسته 

پک های دوربین مداربسته در انواع متفاوت و قیمت های مختلفی وجود دارند. تجهیزات ارائه شده در این پک ها نیز متفاوت می باشند. رایج ترین و مهم ترین پکیج های دوربین مداربسته موجود در بازار عبارتند از، پکیج دوربین مداربسته AHD، پکیج دوربین مداربسته تحت شبکه و پکیج دوربین مداربسته وایرلس. پکیج دوربین مداربسته هایک ویژن نیز یکی از پک های پر طرفدار و رایج می باشد که در بازار تجهیزات حفاظتی یکی از محصولات پر فروش به شمار می رود.

  • 1 ترابایت هارد دیسک وسترن دیجیتال سبز
  • 4
  • 2 مگاپیکسل
  • ۴ عدد آداپتور درجه یک ۲ آمپر
  • 4
مــزایا
مــعایب