کیبورد و ماوس گیمینگ مدل RF-2200

445,000 تومان

کیبورد و ماوس مخصوص بازی مدل RF-2200

کیبوردها و ماوس ها به عنوان دو ابزار مفید در کامپیوتر، در انواع مختلفی تولید می شوند که ماوس و کیبورد گیمینگ یکی از آن ها می باشند. کیبورد گیمینگ RF-2200 که در کنار ماوس گیمینگ خود ارائه شده است، در ابعاد 350x150x20 میلی‌متر و وزن 200 گرم به فروش می رسد. این محصول دارای اتصال با سیم بوده و نوع رابط آن پورت USB می باشد. کیبورد RF-2200 به نور پس زمینه مجهز شده و و حروف فارسی روی دکمه های آن حک شده است. این محصول از پورت USB به عنوان منبع تغذیه استفاده می کند. ماوس ارائه شده نیز از نظر ظاهری و عملکرد با ماوس های معمولی متفاوت بوده و قابلیت شخصی سازی دارد. اگر می خواهید تجربه بهتری از بازی های کامپیوتری داشته باشید و به نتایج بهتری برسید، پیشنهاد می کنیم از کیبورد و ماوس مخصوص بازی Rf-2200 استفاده کنید. 

رنگ پس زمینه کیبورد مدل RF-2200 

کیبورد RF-2200 دارای رنگ های پس زمینه RGB می باشد. این رنگ ها به وسیله چراغ های LED تعبیه شده در پشت کلید ها ایجاد می شوند و ظاهر منحصر بفردی به کیبورد می بخشند. شما می توانید این رنگ ها را به دلخواه خود مدیریت نمایید. کار کردن با این کیبورد بسیار آسان است، چرا که دارای کلید های مکانیکی می باشد. 

ماوس مخصوص بازی 

ماوس های مخصوص بازی هم از نظر عملکرد و هم از نظر ظاهری با ماوس های معمولی متفاوت هستند. این ماوس ها دارای قابلیت شخصی سازی هستند و شما قادر به شخصی سازی مواردی هم چون رنگ های RGB، حساسیت DPI و ... خواهید بود. مواد به کار رفته در ساخت ماوس های گیمینگ بهتر از موادی است که در تولید ماوس های معمولی به کار رفته است، همین امر نیز موجب دوام بیشتر این ماوس ها شده است. از دیگر ویژگی های ماوس های گیمینگ می توان به نحوه پاسخگویی آن ها اشاره کرد که اصطلاحا Polling rate یا نرخ سرکشی نامیده می شود. نرخ سرکش با هرتز اندازه گیری می شود و اکثرا در ماوس های معمولی به آن اشاره نمی گردد. این نرخ در ماوس های گیمینگ بالاتر است، از این رو عملکرد آن ها نیز سریع تر می باشد. 

  • بی سیم
  • پورت USB
  • پورت USB
مــزایا
مــعایب

خریداران این محصول، این کالاها را نیز خریده اند: