خرید هارد سرور HP 1.2 TB 6G SAS 10K

3,400,000 تومان

 هارد سرور HP 1.2 TB 6G SAS 10K

هارد دیسک یکی از تجهیزات مهم سرور است که درون خود اطلاعات را ذخیره سازی می کند. هارد ها در انواع مختلفی بنا به ظرفیت، سرعت چرخش و سرعت انتقال اطلاعات دسته بلندی اولیه شده است.  هارد سرور HP 1.2 TB 6G SAS 10K توسط شرکت HP طراحی و به تولید رسیده است. در سرور رید کنترلر بیشترین ارتباط را با هارد دیسک دارد و آن را به درستی مدیریت می کند.

ویژیگی های مهم  هارد سرور HP 1.2 TB 6G SAS 10K

 هارد سرور HP 1.2 TB 6G SAS 10K از ظرفیت 1.2 ترابایتی برخوردار است این نشانگر آن است که می تواند اطلاعات زیادی را ذخیره سازی کند. هارد دیسک ها در دو نوع از نظر سایز به تولید رسیده اند که می توان آن ها را در بازار فروش با نام های هارد SFF(هارد با ابعاد 2.5 اینچی) و هارد LFF(هارد با ابعاد 3.5 اینچی) یافت لازم به ذکر است که این هار از قابلیت SFF پشتیبانی می کند. تفاوت مهم هارد های معمولای با هارد های سرور در زمان کارکرد آنها است چرا که هارد سرور توانای کارد 24 ساعته را دارد بدون آن که سبب آسیب آن شود اما هارد های معمولی یا هارد کامپیوتر نمی تواند در این بازه زمانی 24 ساعته مداوم کار کند. از دیگر ویژگی های  هارد سرور HP 1.2 TB 6G SAS 10K می توان به سرعت انتقال اطلاعات آن اشاره کرد که توانای انتقال 6 گیگ را بر ثانیه دارد که در مقایسه با هارد دیسک های معمولی این سرعت انتقال خارق العاده است.

قیمت  هارد سرور HP 1.2 TB 6G SAS 10K

عواملی همانند ظرفیت، سرعت چرخش و سرعت انتقال اطلاعات سبب تعیین انواع قیمت ها می شود. از طرفی دیگر این محصول قابلیت کانفیک در نسل 8 را دارد و این نیز سبب شده تا بر قیمت گذاری آن تاثیر اندکی بگذارد. جالب است بدانید با خرید هارد استوک می توانید با پرداخت مبلغ پایین تری نسبت به هارد نو صاحب هارد دیسک با کیفیت بالایی شوید.

مــزایا
مــعایب